Ninja Revenge

Ninja Revenge

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 231
  • DOSYA BOYUTU 15.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici divmob games

Ninja Revenge oldukça heyecanlı bir aksiyon oyunudur

Ninja Revenge bize bolca aksiyon ve eğlence sunan, Android cihazlarımızda ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir ninja oyunudur.

Ninja Revenge'de karısı suikastçiler tarafından katledilmiş bir ninjanın hikayesi konu alınmakta. Ninjamız karısının öldürülmesinden duyduğu üzüntü nedeniyle deliye dönmüş ve intikam ateşiyle yanıp tutuşur hale gelmiştir. Biz ninjamıza içerisindeki öfkeyi karısını öldüren suikastçilere dökerek intikamını alması için yardımcı olmaktayız. Fakat ninjamızın öfkesi o kadar kolay geçecek gibi değildir ve karşısına ne çıkarsa çıksın intikam alma hedefinden vazgeçmeyecektir.

Ninja Revenge aksiyon anlamında oldukça tatmin edicidir. Oyunda çılgın kombolar yapabiliyoruz ve birçok farklı özel yetenek ile düşmanlarımıza intikam ateşini tattırabiliyoruz. Ninjamızı güçlendiren değişik bonuslar oyuna renk ve heyecan katıyor. Çok sayıda görevin yer aldığı oyunda ninjamızı sanal gamepad yardımıyla kolayca yönetebilmekteyiz.

Ninja Revenge düşük donanıma sahip cihazlarda bile rahatça çalışabilmekte. Hem HD kalitede hem de standart kalitede grafikler sunan oyun çoğu cihazda akıcı bir şekilde oynanabiliyor.