Ninja Strike 2 Dragon Warrior

Ninja Strike 2 Dragon Warrior

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 189
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Reliance Big Entertainment (UK) Private Limited

Ninja Strike 2 Dragon Warrior ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir Android oyunudur

Ninja Strike 2 Dragon Warrior, atari salonlarındaki klasik atari oyunlarını anımsatan bir görselliğe sahip, ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir Android oyunudur.

Ninja Strike 2 Dragon Warrior'da ejderhalara, buz canavarlarına ve farklı düşmanlara karşı savaş açmış bir ninjaya yardımcı olmaktayız. Ninjamız tepelere ve yamaçlara tırmanırken ninjamızı yönlendirmeli, engelleri aşmasını sağlamalıyız. Yolculuğumuz sırasında farklı güçlere sahip düşmanlarla karşılaşıyoruz ve birçok farklı engele karşı farklı stratejiler izlemek zorunda kalıyoruz. Hortumlar, buz kümeleri ve buzullar bize zorlu anlar yaşatırken su seviyesinin yükselmesini önlemek için bu buz kümelerini havadayken yok etmeliyiz.

Ninja Strike 2 Dragon Warrior oyunun akışını değiştiren farklı elementler sayesinde artan bir eğlence sunmaktadır. Aynı düşmandan 3 tanesini arka arkaya yok ettiğimizde bize avantaj kazandıran bonusları aktifleştirebiliyoruz. Bu tip birçok bonus oyunda yer alırken kolay kontrollere sahip oyun kendinizi yormadan rahat bir şekilde oyunu oynamanıza imkan tanıyor.