N.O.V.A. 3: Freedom Edition

N.O.V.A. 3: Freedom Edition

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 13,667
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gameloft

N.O.V.A. 3: Freedom Edition ücretsiz olarka oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

N.O.V.A. 3: Freedom Edition mobil cihazların en kaliteli oyunlarından bazılarını geliştiren Gameloft tarafından oyuncuların beğenisine sunulan bir FPS oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan N.O.V.A. 3: Freedom Edition'da uzak gelecekte geçen bir hikaye konu alınıyor. Teknolojide ilerleyen insanoğlu artık uzayda yaşamın sırrını çözmüş ve koloniler kurarak farklı gezegenlerde yaşamaya başlamıştır. Fakat uzayın derinliklerinde ortaya çıkan tehditler aradan geçen süre içerisinde insanoğlunun dünyayı terk etmesine neden olmuş, artık insaoğlu kolonilerde mültecilere dönüşmüştür. Biz de oyunda dünyaya geri dönüş vakti gelen insanoğluna önderlik eden bir kahramanı yöneterek farklı gezegenlerde geçen bir maceraya atılıyoruz.

N.O.V.A. 3: Freedom Edition'da oyuncular hem senaryo modunda tek başlarına oyunu oynayabilyorlar, hem de çok oyunculu oyun modu altında farklı oyun modlarından birini seçerek diğer oyuncularla savaşabiliyorlar. Oyun bize fakrlı silah seçenekleri sunmasının yanında farklı araçları ve savaş robotlarını kullanma imkanı da vermekte. Ayrıca bu araçlara birden fazla arkadaşınızla binebilmeniz de mümkün.

Birinci şahıs bakış açısından oynanan N.O.V.A. 3: Freedom Edition'da oldukça yüksek kaliteli grafikler oyuncuları bekliyor.