Panda Run

Panda Run

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 889
  • DOSYA BOYUTU 22 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Animoca Collective

Panda Run, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz Temple Run benzeri eğlenceli bir kaçış oyunudur.

En çok beğenilen ve oynanan Android oyunlarının arasında gelen Temple Run'a benzerliğiyle dikkat çeken, ücretsiz bir Android oyunu olan Panda Run'da sevimli bir pandayı yönetiyoruz.

Kafesten kaçtığımız anda başlayan maceramızda bizi peşimizden kovalayan kocaman bir pandadan kaçmaya çalışıyoruz. Karşımıza çıkan engellerin üzerinde atlıyor, altından kayarak geçiyor veya telefonumuzu sağa sola yatırarak duvar kenarlarından koşarak kaçmaya devam ediyoruz.

Tüm bu akrobatik hareketleri yaparken bir yandan da karşımıza çıkan altınları toplamalı ve oyun haritası üzerinde yer alan güçlendiricileri toplayarak engelleri çok daha kolay bir şekilde aşmalıyız.

Ayrıca oyun içerisinde bir yandan bize verilen farklı görevleri yerine getirmeye çalışırken diğer bir yandan da en yüksek skorları yaparak oyunu oynayan diğer arkadaşlarımızı geride bırakmaya çalışıyoruz.

Oyun içerisinde topladığımız altınlarla her bölüm sonunda karakterimizi geliştirecek özellikler ve eşyalar satın alma şansına sahibiz. Eğer yeterince altın toplayabilirseniz, oyun içerisinde yer alan panda dışındaki farklı 5 karakteri açtırmak da tamamen sizin elinizde.

Farklı, eğlenceli ve sürükleyici bir kaçış oyunu arıyorsanız, Panda Run'ı mutlaka denemenizi öneririm.