Pirate Hero 3D

Pirate Hero 3D

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,011
  • DOSYA BOYUTU 28 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DIGIANT GAMES

Pirate Hero 3D eğlenceli bir korsan oyunudur

Pirate Hero 3D oyun severlere deniz savaşı temeline dayanan zengin bir içerik sunan, Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir korsan oyunudur.

Pirate Hero 3D'de korsanlar çağında yaşayan bir korsan kaptanı canlandırıyoruz. Oyunda temel amacımız gizemli ve tehlike dolu bir maceraya atılarak korsanların kralı olduğumuzu kanıtlamak ve açık denizleri kontrolümüz altına almaktır.

Pirate Hero 3D'de 5 adet farklı ve kötü niyetli korsan grubu bulunmakta. Bu korsan grupları açık denizlerde geniş alanları işgal etmişlerdir ve güçlü savunmalara sahip kalalere sahiptirler. Bizim görevimiz bu korsan kalelerine saldırarak yok etmek ve bölgenin hakimiyetini elimize geçirmektir. Düşman korsanlar ise sadece kalelerinde yer alan savunmalara sahip değiller. Oyunda birçok güçlü korsan gemisi bizi avlamak için peşimize takılıyor. Düşmanımızın kalesini ele geçirdiğimizde ise bu korsan gemileri filomuza katılıyor ve bizi daha güçlü yapıyor.

Pirate Hero 3Dkaliteli grafiklere ve kolay bir oynanışa sahiptir. Su üzerindeki yansımalar ve diğer görsel efektler göze oldukça hoş görünmekte. Oyunun Nvidia Physx tabanına dayanan fizik motoru ise gerçekçi bir tecrübe yaşamamızı sağlıyor.Oyunda düşmanlarımızı yenebilmek için farklı büyülü yetenekleri de kullanabiliyoruz.

Pirate Hero 3D'nin genel olarak heyecanlı ve akıcı bir oyun olduğu söylenebilir.