Pocket Mine

Pocket Mine

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 102
  • DOSYA BOYUTU 47.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Roofdog Games

Pocket Mine, tamamen ücretsiz olarak sunulan bir arcade oyun. Oyunda yerin derinliklerine inerek değerli materyalleri çıkartmaya çalışıyoruz.

Pocket Mine, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir arcade türü oyun olarak dikkat çekiyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu ilginç oyunda kazmasını küreğini yanına alıp yeri kazmaya başlayan bir karakterin kontrolünü ele alıyor ve yeraltında bulunan kıymetli materyalleri çıkartmaya çalışıyoruz. Elbette bunu gerçekleştirmek düşündüğümüz kadar kolay olmuyor. Yeraltına inmek epey tehlikeli ve sabır isteyen bir görev. Dolayısıyla karakterimize yerin altına olan yolculuğunda her yönden yardım etmemiz gerekiyor.

Yaptığımız iş her ne kadar tehlikeli olsa da getirisi de aynı ölçüde yüksek oluyor. Yerin altında kıymetli eserler ve materyaller var. Bunları tek tek bulup yeryüzüne çıkartmaya çalışıyoruz. Para kazandıkça kendimize kullanışlı eşyalar satın alabiliyoruz. Bombalar, dinamitler, kazıcılar gibi eşyaları yanımıza aldıkça daha derine gitme şansına erişiyoruz. Daha derine gittikçe pahası yüksek eşyalar çıkartabiliyoruz.

Oyunda Facebook desteği de sunuluyor. Bu özellik sayesinde başarımlarımızı Facebook üzerinde arkadaşlarımızla paylaşabiliyoruz.

Pocket Mine'da eğlenceli bir müzik albümüne yer verilmiş. Oyun esnasında çalan müzikler eğlence faktörünü katlayan detaylar arasında. Grafik olarak beklentileri karşılamakta zorlanmayan Pocket Mine, her yaştan oyunsever tarafından zevkle oynanabilir.