Prison Escape APK

Prison Escape APK

kullanıcı

Prison Escape APK, hapishaneden kaçış dizisi Büyük Kaçış'a dayanan macera oyunu. Prison Break mobil oyunu Android telefonlar için ücretsiz!

Prison Escape APK Android telefonlarda ücretsiz oynanabilir hapishaneden kaçış oyunu.

Prison Escape APK İndir

Prison Escape (Büyük Kaçış), popüler dizi Prison Break’den esinlenerek hazırlanan onlarca hapishaneden kaçış temalı mobil oyundan biri. Android platformuna özel çıkış yapan ve milyonlarca indirmeye ulaşan kaçış oyununda dizide olduğu gibi en azılı suçluların yaşadığı bu cehennemden kaçmaya çalışıyoruz.

Sevilen dizi Prison Break ile birlikte çıkan onlarca mobil oyundan biri Prison Escape. Aksiyon yüklü 30 görev içeren hikaye ve hayatta kalma modları sunan oyunda tek bir karakterin hapishaneden kaçmasına yardımcı oluyoruz. Yanımızda hiçbir arkadaşımız yok… Hiçbir silahımız yok… Planımızı yapıp uygulamaya geçiyoruz.

Oyun boyunca karakterimizi dış kamera açısından görüyoruz. Sol üst köşeye konumlandırılan haritadan mahkum ve hapishane görevlilerinin yerlerini görüyoruz. Aksiyona girmek için de ekranın altına yerleştirilmiş butonları kullanıyoruz. Sağ üst köşede de sağlık durumumuz, seviyemiz gösteriliyor.

  • 3 boyutlu hapishane dünyasında dolaşın, keşfedin ve dövüşün.
  • 30 aksiyon yüklü görevde çıkış yolunu bulun.
  • Hayatta kalma modunda ragdoll efektli harika gösteriler yapın.
  • Tam istediğiniz gibi oynayabilmeniz için sezgisel kontroller

1 numaralı hapishane temalı açık dünya kaçış oyununda adım adım kaçış planını harekete geçirin ve masumiyetinizi kanıtlayın!