PUBG MOBILE LITE APK

PUBG MOBILE LITE APK

kullanıcı

PUBG MOBILE LITE APK indir ve oyna! Düşük sistem gereksinimleri, aynı PUBG oyunu deneyimi! PUBG Mobile Lite hile karşıtı sistemiyle adil oyun sunar.

PUBG Mobile Lite, düşük donanımlı Android telefonlarda bile hızlı çalışan battle royale oyunu. PUBG oyununu Android telefonunuzda oynayamıyorsanız tavsiye ederiz. PUBG gibi PUBG Mobile Lite indirmesi ve oynaması ücretsiz! Hem de Türkçe olarak.

Unreal Engine 4 oyun motoru kullanılarak geliştirildiği belirtilen PUBG Mobile Lite APK Android oyunu, orijinal PUBG Mobile oyunundan farksız. PUBG mobil oyununu oynatacak bir cihaza sahip değilseniz, üzülmeyin. PUBG Mobile Lite 1GB RAM'li Android telefonda bile sorunsuzca çalışıyor.

PUBG Mobile Lite APK, Android telefon kullanıcılarının favori battle royale oyunlarından. Düşük sistem gereksinimleri istemesiyle mobil oyuncuların kalbini çalan PUBg Mobile Lite'ın orijinal oyundan neredeyse hiçbir farkı bulunmuyor. PUBG Mobile’ı Android telefonunuz kaldırmıyorsa, Fornite’ı indirmek yerine Pubg Mobile Lite APK sürümü indirmeniz daha yerinde olacaktır.

PUBG Mobile Lite İndir

Level Infinite tarafından ücretsiz olarak yayınlanan online hayatta kalma oyunu PUBG Mobile, tüm Android telefonlarda en yüksek grafik ayarlarında oynanamıyor; kasma, yavaşlama, donma, takılma, FPS düşürme sorunları yaşatıyordu. Bu sorunu aşmak adına Pubg Mobile Lite versiyonu geliştirilmiş ve şu anda dünya genelinde severek oynanan rekabetçi oyunlardan bir tanesi.

Pubg Mobile Lite oyunu, özellikle az bellekli cihazlar için optimize edilmiş ve oyun deneyiminden hiç ödün vermiyor. Bunu sağlamak için bir kısıntıya gidilmiş; Haritalar biraz küçültülmüş. Bir haritada en fazla 60 oyuncu mücadele ediyor. 2kmx2km araziye dağılıp hayatta kalmak için silah, araç, ekipman arayorsunuz.

Arazide tek başınıza ilerlemeyi seçmek veya arkadaşlarınızı davet edip koordineli şekilde hareket etmek size kalmış. Unutmadan, etkili anti hile mekanizması mevcut; hilesiz oynamanın keyfini sürüyorsunuz. Online oyunlarda çok fazla hile yapılıyor, bu da oyun zevkini alt üst ediyor. Gelişmiş hile karşıtı sistem buna izin vermiyor!

PUBG Mobile, çıkış yapmasıyla birlikte mobil platformlarda oynanabilecek en kaliteli oyunlardan biri haline geldi. Bunu gidermek için harekete geçen yapımcılar Tencent Games ve PUBG Corp şimdi Level Infinite, hazırladıkları özel PUBG Mobile oyunu ile bütün mobil oyunculara PUBG deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

Kota dostu olmasının yanı sıra daha az batarya tüketen PUBG Mobile Lite, bir takım eksiklikler de içermiyor değil. Orijinal PUBG Mobile'a kıyasla 100 kişi yerine 60 kişiyle oynanan oyunda, 8x8 boyutundaki haritalar yerine 2x2 boyutunda haritalara yer veriliyor. Yine yeni versiyonun ses kalitesinin normal sürüme göre çok daha düşük olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Tüm bu eksikliklerine rağmen PUBG Lite, beklendiği gibi normal versiyondaki deneyimi birebir yansıtmayı başarıyor. Benzer silahlar ve çeşitlilikle birlikte gerçekten PUBG oynadığınızı hissetmenize yol açan PUBG Mobile Lite, son zamanlarda mağazalara çıkan en başarılı mobil oyunlardan bir tanesi olarak gün yüzüne çıkıyor.

PUBG Mobile Lite APK Özellikleri

Uçaktan paraşütle atlayarak zengin kaynaklarla dolu 2km x 2km büyüklüğünde bir adaya düşüyorsunuz. 59 oyuncu ile birlikte sürekli daralan savaş alanında mücadeleye giriyorsunuz. Hayatta kalabilmek için sürekli hareket halinde olarak silah, araç ve malzeme toplamalısınız. Hayatta kalmak için her şeyi yapın!

Online mobil oyunlarda adil oyun çok önemli. PUBG Mobile Lite'ın gelişmiş hile karşıtı sistem sayesinde, tüm oyuncular adil şekilde savaşıyor.

Ambar: Sonsuz canlanma hakkı veren aksiyon dolu 4'e 4 savaşların gerçekleştiği arena.

Yerel takım kurma, oda kartları ve klan modları... İstediğiniz zaman ve istediğin yerde arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.

PUBG mobile haritaları geniş ve detaylardan gözünüzü alamayacaksınız. Sadece grafikler değil, sesler de gelişmiş; gerçek savaş deneyimine hazır olun!

Online çok oyunculu oyunlarda takım çalışması hayati önem arz eder. Arkadaşlarınızı oynamaya davet edebilir ve sesli sohbeti kullanarak stratejinizi belirleyebilirsiniz. Pusu kurarak düşmanlarınızı sinsice öldürün. Sıcak savaşta takım arkadaşlarınızın hayatını kurtarın ve klanınızı zafere taşımak için savaşın.

PUBG Mobile Lite İndir iOS

PUBG Mobile Lite, PUBG Mobile oyunundan daha akıcı oynanış sunduğundan Android kullanıcılarının yanı sıra iOS kullanıcıları da PUBG Mobile Lite indir araması yapıyor. PUBG Mobile Lite indir iOS, PUBG Mobile Lite iOS'a nasıl indirilir? vb. aramalar mevcut. PUBG Mobile Lite resmi sitesinde sıkça sorulanlar sorular bölümünde PUBG Mobile Lite iOS sürümü var mı? sorusunun olumsuz yanıtlandığını görüyoruz. Şu an için değil olarak yayınlanması, ileride PUBG Mobile Lite'ın iOS'a gelebileceği ihtimalini doğuruyor. PUBG Mobile Lite şu anda sadece Android telefonlarda indirilip oynanabiliyor.