RAID HQ

RAID HQ

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 165
  • DOSYA BOYUTU 58.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mobile Gaming Studios

RAID HQ, John Rambo yerine geçip adanızı korumaya çalıştığınız bir Android oyunu.

RAID HQ, kendini rambo zanneden paralı askerle zorlu görevleri verilen sürede tamamlamaya çalıştığımız aksiyonun hiç dinmediği sürükleyici bir yapım. Android platformunda da ücretsiz indirilmeye açılan oyun shoot em up oyunları arasında yani vur kaç yaparak düşmanımızı yere sermeye çalıştığımız bir oyun.

Kırımızı bandanası sinirli bakışlarıyla John Rambo’yu anımsatan askerle adamıza gerçekleştirilen saldırıları durdurmaya çalıştığımız oyunda aksiyon daha oyunun ilk saniyelerinde başlıyor. Helikopterden indirilip direkt düşman üssünü ateş yağmuruna tutuyoruz. Sağa sola hareketlerle düşmanı şaşırtma sonucunda zaferle sonuçlanan savaşımız daha güçlü düşmanların çıkmasıyla devam ediyor.

Düşmanlarla teke tek geldiğimiz oyunda bölüm başında görevimiz söyleniyor. Kabul ettiğimizde doğrudan aksiyona giriyoruz. Kaçış alanı verilmediğinden seri şekilde yerimizi değiştirerek düşmana her noktadan ateş ediyor ve çoğu zaman sürenin bitimini görmeden zaferi kutluyoruz. Kazandığımız her savaş sonrası kartlar veriliyor. Bu kartları da adamızın savunma hattını güçlendirmek için kullanıyoruz.