Reason

Reason

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 8,731
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Propellerhead Software

Profesyonel bir müzik stüdyosunu tüm özellikleriyle Mac bilgisayarınıza taşıyan Reason ile ses kaydetmeden mastering işlemlerine kadar her aşama gerçekleştirilebilir.

Reason birbirinden farklı ses efekt ve örnekleriyle döşenmiş bir ses bankasına sahip, profesyönel anlamda mixing & mastering yapabilen, seslerinizi tekrar ettirip oynatabileceğiniz (looping) ve onları ortak bir şablonda birleştirebileceğiniz (pattern sequencer) bilgisayar destekli bir müzik prodüksiyon programıdır.

Reason, sanal stüdyonuzda hayal ettiğiniz tüm sesleri barındıran kapsamlı bir yazılım. Geniş bir ses arşiviyle en iyi sonucu almanızı hedefleyen yazılım tasarlanırken profesyonel bir müzik stüdyosunun ihtiyaçları göz önünde bulundurulmuş. Arayüzüyü de stüdyolarda gördüğünüz mikserlerden çok farklı değil.

Reason'ın ses bankasındaki bolca enstrüman, örnek ses, geniş seçim olanağı, orkestra atmosferi yaratmak için geniş bir palet sunuyor. Program efekt veya sample sağlayan bir araçtan çok sanal enstrümanlar, şablon birleştirici ve örnekleyici arasında ayrıntılı zincirler kurabilen bir araç.

Parçalarınızda yüksek bir ses kalitesi isterseniz Reason'ın mastering aracı size parçalarınızı düzenlemenizde farklı kanallar sunar. Yanlızca efekt veya sample sağlayan bir araçtan çok sanal enstrümanlar, şablon birleştirici ve örnekleyici arasında ayrıntılı zincirler kurabilirsiniz.