ReRave Plus

ReRave Plus

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 21
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Step Revolution LLC

ReRave Plus, 100'den frklı şarkının ritmine parmaklarınız ile eşlik edeceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir Android müzik oyunu.

ReRave Plus, bilgisayar ve oyun konsolu platformlarında popüler olan eğlenceli bir Android müzik oyunu. Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz oyunda yüzlerce şarkının ritmine parmaklarınızın hızıyla eşlik etmeye çalışıyorsunuz.

Hem eğlendiren hem de oynadıkça bağımlısı olacağınız bir oyun olan ReRave Plus, kolay, normal ve zor olarak seçeceğiniz şarkıların ritimlerine tuşlara basarak eşlik edeceğiniz bir müzik oyunu. Oyunu oynamaya devam ettikçe zorluk derecesini arttırarak usta olabiliyorsunuz.

Oyunda basmanız gereken tuşlar sırayla ekran beliriyor. Eğer daha fazla puan toplamak istiyorsanız, merkeze en yakın olan tuşlara basmanız gerekiyor.

Dünya genelindeki tüm ReRave Plus oyuncularının listelendiği sıralamada üst sıralara yerleşmek biraz zor. Fakat parmaklarınıza ve yeteneğinize yeterince güveniyorsanız neden olmasın.

Oyunu ücretsiz olarak oynayabiliyor ve bir çok şarkıyı ücretsiz çalabiliyorsunuz fakat oyun içerisinde satın alma seçenekleri de mevcut. Yine de para vermeden oynayabileceğiniz bir oyun olduğunu yinelemekte fayda var.

Parmaklarınızdaki hız kadar dikkat ve odaklanma da gerektiren oyunun grafikleri de oldukça başarılı. Oynarken renk cümbüşü içerisine olan ekran biraz gözlerinizi yorabiliyor. Bu nedenle eğer çok uzun süre oynamak istiyorsanız bile, minik aralar vererek gözlerinizi dinlendirmeniz gerekiyor.

Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun olan ReRave Plus'ı hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.