Ride My Bike

Ride My Bike

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 44
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici TabTale

Ride My Bike, çocukların uzun süre boyunca zevkle oynayabilecekleri bir bisiklet sürme oyunu.

Ride My Bike, çocukların seveceği türden bir oyun ve tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Çocukları için hem eğlenceli hem de zararsız bir oyun arayan anne babalar bu oyuna mutlaka göz atmalı.

Oyunda sevimli dostlarımızla ilgileniyor, bozulan bisikletimizi tamir ediyor ve çeşitli mekanlarda bisikletimizle seyahat ediyoruz. Yapılması gereken çok fazla aktivite olduğu için oyun tekdüze bir çizgide ilerlemiyor ve daha uzun süre boyunca oynanabiliyor.

Oyundaki her görev farklı dinamikler üzerine kurulu. Bu yüzden her bölümde farklı şeyler yapmak zorunda kalıyoruz. Bazı bölümlerde mekanik araç ve gereçleri kullanarak bisikleti tamir etmeye çalışırken bazı bölümlerde sevimli hayvan dostlarımızı besleyip onlarla ilgileniyoruz. Bisikletimizi tamir ettikten sonra onunla yolculuklara çıkabiliyoruz.

Ride My Bike''ta nesnelerle etkileşime geçebilmek için ekrana dokunuşlar yapmamız yeterli oluyor. Zaten çocuklara yönelik tasarlandığı için çok komplike bir özelliğe sahip değil.

Sevimli karakterlerle süslenmiş, renkli arayüzü ve keyifli oyun atmosferiyle Ride My Bike çocukların vazgeçemeyeceği oyunlar arasında yer alacaktır.