Rivals at War

Rivals at War

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,557
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hothead Games

Rivals at War taktiksel öğelere sahip bir savaş oyunudur.

Rivals at War derin bir taktiksel yapıya sahip ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir Android oyunudur.

Strateji elementlerinin ağır olduğu savaş oyununda 3. şahıs bakış açısından askerlerimizi yönetmekteyiz. Kendi takımımızı kurarak farklı savaş alanlarında düşmanlara karşı mücadele veriyoruz. Askerlerimizi taktiksel olarak yöneterek düşmanın hamlelerine karşı cevap verip savaşı kazanmalıyız.

Rivals at War'da kendi takımımızı oluşturmaktayız. 6 adet farklı asker tipine sahip oyunda sniper, komutan, doktor ve radyocu gibi farklı tipte askerleri grubumuzun içerisine dahil ederek grubumuzu en iyi şekilde savaşa hazırlamalıyız. Bu askerlerin kendine has özel yetenekleri savaşta en büyük kozumuz olmakta.

Rivals at War'da savaşları kazandıkça askerlerimizi ve silahlarımızı geliştirebilmekteyiz. Bu şekilde daha güçlü rakiplere karşı üstünlük elde etmek mümkündür. Takımımızı değişik üniformalar, şapkalar ve eşyalarla kişiselleştirebilmemiz de oyunun güzel özelliklerinden biridir. Rivals at War'da savaş kazandıkça daha kuvvetli silahlara ve yeteneklere sahip askerleri kontrol edebiliyoruz. 

Tabletlere de destek veren oyun yüksek kaliteli üç boyutlu grafikleri ile öne çıkmakta. Dört farklı savaş alanınından her biri kendine has 3 boyutlu grafiklere sahiptir.

Eğer taktiksel strateji oyunlarını seviyorsanız Rivals at War hoşunuza gidecek bir savaş oyunudur.