Robot Unicorn Attack 2

Robot Unicorn Attack 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 81
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici [adult swim]

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunudur.

Robot Unicorn Attack 2, sevilen oyunun devamı niteliğinde eğlenceli ve bağımlılık yapıcı bir sonsuz koşu oyunu. Horizontal olarak kontrol ettiğiniz oyunda bir robot tek boynuzlu at ile koşarak engelleri aşmaya çalışıyorsunuz.

İlginç mekanlara sahip oyunda zıpladığınız platformlar ve topladığınız elementler açık ve net. Havadaki perileri toplamanız ve gökkuşaklarının içlerinden atlamalısınız, fakat arka plan o kadar karmaşık ve etkileyici ki dikkatiniz hemen dağılabiliyor.

Yukarıda söylediklerimin dışında bir de bazı görevleri tamamlayıp level atlamanız gerekiyor. Sistem, sizi ödüllendirmek üzerine kurulu olduğu için de sürekli yeni elementler alabiliyorsunuz.

6. levele ulaştıktan sonra Gökkuşağı takımı ve Cehennem takımı arasında seçim yapıyorsunuz. Daha sonra günlük performans ölçümüne göre kazanan takım bonusla ödüllendiriliyor. Eğer isterseniz de 2000 altın karşılığında takım değiştirebiliyorsunuz.

2 farklı dünyada koşabileceğiniz oyunda 12 adet farklı güçlendirici de sizi bekliyor. Oynama açısından basit, tasarım açısından etkileyici ve ücretsiz sunduğu ekstra elementler konusunda da bir o kadar karmaşık olan bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ederim.