Robot Unicorn Attack 3

Robot Unicorn Attack 3

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 21
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici [adult swim]

Robot Unicorn Attack 3 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunudur

Robot Unicorn Attack 3 güzel grafiklere sahip olan ve boş vakitlerinizi eğlenceli bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olan bir mobil sonsuz koşu oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Robot Unicorn Attack 3'da an kahramanımız robotik bir unicorn. Masallara konu olan unicornlar, boynuzları ve büyülü güçleriyle bu masallarda yer edinmekteler. Fakat Robot Unicorn Attack 3'te durum biraz farklı. Kontrol ettiğimiz Robot Unicorn Attack 3, üretildiği fabrikadan kaçıyor ve özgürlüğünün peşinde koşuyor.

Robot Unicorn Attack 3'te robotik unicornumuz sürekli koşarken onun engelleri aşmasına yardımcı olmaktayız. Bize düşen görev, robot kahramanımızın karşısına boşluklar çıktığında zıplamasını ve platformlar arasında geçiş yapmasını sağlamak. Zıplamanın yanısıra ekranın sağına dokunarak kahramanımızın depar atmasını da sağlayabiliyoruz. Kimi zaman bizi durdurmaya çalışan dev robotlarla karşılaşıyoruz. Bu robotları depar atarak geçebiliyoruz.

Robot Unicorn Attack 3 zamanlamanın önemli olduğu bir oynanışa sahip. Oyunun grafikleri ise tatmin edici kalitede.