Runes of War

Runes of War

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 144
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kabam

Runes of War, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz orta çağ temalı bir strateji ve rol yapma oyunudur.

Runes of War, kullanıcıların Android cihazları üzerinde oynayabilecekleri orta çağ temalı bir rol yapma ve strateji oyunudur.

Lord olarak şehrinizin başına geçeceğiniz oyunda, kaynaklarınızı en iyi şekilde yönetmeli, binalarınızı olabildiğince geliştirmeli, amansız savaşlara gireceğiniz ordunuzu hazırlamalı ve şehrinizi her türlü tehlikeye karşı savunmalısınız.

Diğer oyuncularla stratejij ittifaklar kurabilir veya onlara karşı savaş açabilirsiniz. Sadece kendi üreteceğiniz kaynakların dışında savaşlarda elde edeceğiniz ganimetlerde şehrinizin gelişmesinde büyük rol oynayacaktır.

Gireceğiniz savaşlar sırasında belirleyeceğiniz stratejiler yardımıyla düşmanlarınıza üstünlük sağlayabileceğiniz gibi şehrinizi geliştirirken savunma binalarına vereceğiniz stratejik konumlar sayesinde de şehir savunması sırasında avantaj elde edebilirsiniz.

 

Oyun içerisinde yer alan çevrimiçi savaşların yanında tek başınıza gerçekleştirebileceğiniz de birçok farklı görev yer almaktadır ve her görevin sonunda sizi bekleyen savaş ganimetleri bulunmakta.

Dünya üzerinde yer alan diğer oyuncularla kıyasıya bir savaşa girebileceğiniz rol yapma ve strateji oyunu arıyorsanız, Runes of War'u mutlaka denemelisiniz.