Schools of Magic

Schools of Magic

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 75
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DIGITAL THINGS SL

Schools of Magic, kendi büyü okulumuzu kurmaya çalıştığımız ve PvP savaşlara katıldığımız bir macera oyunu.

Schools of Magic, Android işletim sistemine sahip cihazları üzerinde oynayabileceği fantastik bir macera oyunu arayanların mutlaka göz atması gereken seçeneklerden bir tanesi. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu macera oyunundaki temel görevimiz kendimize ait bir büyücü okulu kurmak ve bu okulda birbirinden güçlü büyücüler yetiştirmek.

Oyuna girdiğimizde son derece orijinal ve benzerine çok fazla denk gelmediğimiz türden bir atmosferle karşı karşıya geliyoruz. Öncelikle kendi büyücü okulumuzu kurmak için kaynaklarımızı verimli bir şekilde kullanmayı amaçlıyoruz. Kendi şehrimizi kurmaya çalıştığımız oyunlardaki dinamikler burada aynen yer alıyor.

Bu dinamiklere ek olarak, okulumuzu kurduktan sonra büyücü yetiştirip bu büyücüleri PvP savaşlara sokuyoruz. Burada da savaş oyunlarında karşımıza çıkan dinamikler öne çıkıyor. Schools of Magic'te bu denli farklı temalara yer verilmiş olması açıkçası çok hoşumuza gitti. Oyuna çeşitlilik katan bu detaylar uzun süreli bir oyun deneyimi sunuyor.

Oyunda en fazla dikkat çeken detaylar arasında büyücülerin kişiselleştirilebiliyor olması geliyor. Yetiştirdiğimiz büyücülerin savaşta kullanacakları büyülerden tutun da dış görünümlerina kadar her şeylerini biz ayarlıyoruz. Bu aşamada kullanabileceğimiz onlarca farklı giysi, güç ve yetenek mevcut.

Schools of Magic'te görsel yönden tatmin edici bir tasarım diline yer veriliyor. Ücretsiz olarak sunulduğunu da hesaba katarsak içerik ve görsellik olarak son derece tatmin edici. Bazı gramer hataları gibi çok göze batmayan eksileri var fakat genel olarak başarılı bir oyun.