SilverBullet: the Prometheus

SilverBullet: the Prometheus

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 24
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Byulbram Studio

Aksiyon oyunlarını seviyorsanız harcadığınız emeğe ve zamana değecek bu çalışmaya mutlaka göz atın.

Underworld serisi ve World of Darkness ile alakası olduğu gözden kaçmayan SilverBullet: the Prometheus isimli bu oyun Uzak Doğu'dan gelen ve büyük ihtimalle resmi lisansı taşımayan bir oyun. Özellikle de Bloodrayne oyunlarının aksiyonlarını izometrik açılarla akratmaya çalışan bu oyun tüm senaryo klişelerini taşısa da etraftaki düşmanları pataklamak eğlenceli olabiliyor.

3 boyutlu grafikleriyle dikkat çeken oyun bu alanda çok iddialı olma kaygısı yaşamıyor ama oyun içerisindeki dinamiklerde kolay anlaşılık görseller akıcı bir oynanabilirliğe hizmet etmeyi başarıyor. Birçok rakip ile aynı anda savaşabildiğiniz için hitbox ayarlarının iyi düzenlendiğini vurgulamak lazım. Hedefleri vurmaya çalıştığınızda boşa sallama hissiyatına yakalanmayacaksınız. Hikaye biraz komik kaçıyor ama bu tarz bir oyunda senaryonun büyük bir önemi de yok zaten.

Askeri bir araştırma laboratuvarına sızmaya çalıştığınız bu SilverBullet: the Prometheus isimli bu oyunda rakipleriniz zebani türevinden canlılar olacak. Güney Amerikalı ölüm tanrıçası Kali ile efsanelerin anlattığı hikayelerden sıyrılıp aksiyon dolu bir maceraya atılıyorsunuz. Android telefon veya tablet cihazlarınız için tasarlanmış olan bu oyun aksiyon severleri mutlu edecektir.