Sky Gamblers: Rise of Glory

Sky Gamblers: Rise of Glory

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 637
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Namco Bandai Games

Sky Gamblers: Rise of Glory ile 1. Dünya Savaşı'nı tekrar yaşayabiliyoruz.

Namco Bandai tarafından geliştirilen Sky Gamblers: Rise of Glory bizi 1. Dünya Savaşı'na götüren ve ücretsiz olarak oynanabilen bir uçak savaşı oyunudur.

Bize 1. Dünya Savaşı'nın klasik savaş uçaklarına binme ve bu uçaklarla havada hakimiyet kurma imkanı tanıyan Android oyunu bu dönemde kullanılmış olan gerçek uçaklara yer vermektedir. Bu uçakları kullanarak farklı tek kişilik görevleri yerine getirebiliyoruz veya multiplayer altyapısı sayesinde 8 arkadaşlımızla birlikte gerçek zamanlı olarak havada savaşabiliyoruz.

Sky Gamblers: Rise of Glory başarılı bir 3 boyutlu grafik motoruna sahiptir. Oyunun canlı 3 boyutlu grafikleri ile birleşen kolay kontrol yapısı sayesinde oyundan alınan keyif artmaktadır. Savaş uçağımızın kontrolleri dokunmatik kontrol sistemi ile ivme ölçer ile sağlanmaktadır. Bu kontrolleri kullanarak havadaki diğer savaş uçakları ile çarpışırken karadaki hedefleri yoketmeye çalışacağız.

18 adet haritanın yer aldığı oyunda bu haritalar bizi yer yer kar kaplı dağlara götürürken kimi zaman geniş düzlüklere taşımakta. Senayo modundaki 12 farklı gerçekçi ve detaylı görevi bu haritalar üzerinde gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Oyunun multiplayer modu ise bize farklı oyun modları sunmakta. Bu modlarda takımlar kurarak birbirimzle karşılaşabiliyoruz veya üssümüzü korumak için arkadaşlarımızla birlikte çabalıyoruz. Klasik "Capture the Flag" uçak oyununda yer verilen oyun modları arasında.