Smash the Office

Smash the Office

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 129
  • DOSYA BOYUTU 28.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tuokio Oy

Smash the Office, çalıştığınız ofisi kırıp dökeceğiniz oldukça eğlenceli bir Android aksiyon oyunudur.

Smash the Office, stresinizi atmak için çalıştığınız ofisi kırıp dökebileceğiniz ücretsiz ve heyecanlı bir Android oyunudur.

Oyunu oynarken size verilen 60 saniye içerisinde ofis içerisinde gördüğünüz herşeyi kırmalısınız. Kırmanız gerekenler arasında bilgisayar, masa, sandalye, soğutucular, çalışma masaları ve daha fazlası bulunmaktadır. Ofiste çalışmak bir çok insanın sevmediği bir durum olduğu düşünülerek geliştirilen oyunda stres atmak için ofisinizde bulunan tüm eşyaları parçalayabiliyorsunuz. Karakterinizi sol parmağını ile kontrol ederken, kırıp dökmek için sağ parmağınızı kullanmalısınız.

Oyunda daha çok puan alabilmek için kombolar yapmalısınız. Kombo yapabilmek için ise eşyaları ardarda hızlı bir şekilde kırmak gerekiyor. Hatta kombolarınız yeterince iyi olduğunda oyun size özel hareketler yapma imkanı tanıyor ki oyunun en güzel yanlarından birisi de bu süper hareket. Süper hareket yaparken karakteriniz etrafta çılgınca dönmeye ve herşeyi yok etmeye başlıyor.

Bölüm sonlarında karakterinizi güçlendirecek özellikler alabilir veya karakterinizin gücünü arttıracak geliştirmeler yapabilirsiniz. Bu geliştirmeleri yapabilmek için oynarken kazandığınız puanları kullanmalısınız. Farklı silahlar ile ofisinizi parçalamanın heyecanını yaşayacağınız Smash the Office oyununu Android cihazlarınız üzerinden oynayabilmek için hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.