Sniper Fury APK

Sniper Fury APK

kullanıcı

Klasik keskin nişancı oyunu deneyini yaşayabileceğiniz Sniper Fury APK, farklı modları ve çevrimiçi arenaları mobil oyunculara sunuyor.

Mobil oyunlar arasında karşımıza çok fazla çıkan Nişancı oyunları, aynı tarzlarda ve özelliklerde piyasaya çıkmaya devam ediyor. Lakin Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz Sniper Fury APK, klasik keskin nişancı deneyimini çevrimiçi modlarla besliyor. Farklı türden seviyeleri ve görevleri oynarken koşmanıza gerek yok. Sadece yerinizde durun ve klasik bir keskin nişancı deneyimi yaşayın.

Sniper Fury, haritaları, grafikleri ve modlarıyla birlikte iyi bir iş çıkarmışa benziyor. Arkadaşlarınızla birlikte çevrimiçi PvP'de mücadele edin ve son nişancı olarak hayatta kalmaya çalışın. Farklı oyuncularla veya arkadaşlarınızla normal oyunlara katılmanın yanı sıra klan oluşturabilir veya farklı klanlara katılarak, arenalarda savaşabilirsiniz.

Sniper Fury APK İndir

Oyunun hikaye ve çevrimiçi modunda kullanabileceğiniz farklı türden silahlar bulunuyor. Bu silahlarınızı ister geliştirin isterseniz de yenilerinin kilidini açarak daha iyi performans sergileyin. Tek atımlık şarjörler, otomatik saldırı silahları veya tabancaların kilidini açarak hedeflerinizi öldürebilirsiniz.

Gameloft SE tarafından geliştirilen ve mükemmel şekilde kotarılmış olan Sniper Fury APK'yı indirerek, siz de mobil nişancı oyunu deneyimi yaşayabilirsiniz. 3D muazzam grafiklere sahip olan arenalara katılın, klasik keskin nişancı modunda hikayeyi ilerletin ve çeşitli silah kombinasyonları yaparak teçhizatınızı güçlendirin.