Sniper: Ghost Warrior

Sniper: Ghost Warrior

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,788
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CI Games

Sniper: Ghost Warrior, Android telefonda ücretsiz oynayabileceğiniz en iyi keskin nişancı oyunu.

Sniper: Ghost Warrior için Android platformunda en kaliteli grafikleri ve oynanışı sunan keskin nişancı oyunu desem sanırım abartmış olmam. PC platformunda en çok oynanan sniper oyunu aynı kalitede mobilde de karşımıza çıkıyor. Telefonunuza ücretsiz indirip oynamaya başlayın.

PC’de hemen her oyuncunun bildiği 1 numaralı keskin nişancı oyunu Sniper: Ghost Warrior’ı mobilde de görmek güzel. Mobil cihazlar için geliştirilmiş sniper oyunları yok değil ancak bu oyun görsel şölen sunuyor. Gerçekten yeni nesil telefonların sınırlarını zorlayacak kalitede grafikleriyle kendisine çeken sniper oyununda gerçekte olduğu gibi silahlarımızı kendimiz tasarlayabiliyor, rehinelerini serbest bırakmaktan müttefikler için koruma sağlamaya birçok özel göreve katılıyoruz. Oyunun geliştiricisine göre 6 etkileyici yerde geçen 200 görev mevcut. Unutmadan, düşmanı kafasından indirmeyi seçerseniz, kurşunun yavaşlatılmış şekilde gidip kafaya işlediğini gösteren o meşhur sahne mobil sürümde de var; es geçilmemiş.

15 saat gibi oldukça uzun bir oynanış süresi veren Sniper: Ghost Warrior’da keskin nişancıların sıklıkla kullandığı silahların dışında el bombası, makineli tüfek gibi etkili başka silahlar da kullanabiliyoruz. Silahlarımızı daha önce de söylediğim gibi upgrade edebiliyor, gerçek silah ve modifikasyonlarla cephaneliğimizi kurabiliyoruz.