Snow Bros

Snow Bros

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,984
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ISAC Entertainment Co., Ltd

Snow Bros efsane oyunun mobil cihazlara uyarlanmış versiyonudur

Snow Bros ilk olarak 90'lı yıllarda atari salonlarındaki oyun makinaları için yayınlanmış aynı ada sahip olan retro atari oyununun mobil cihazlara uyarlanmış yeni versiyonudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Snow Bros'da iki kardeşin hikayesi konu alınıyor. Snow Bros adlı kardeşler oyunumuzda canavarlar tarafından kaçırılan güzel bir prensesi kurtarmaya çalışmaktalar. Biz de onlara bu maceralarında yardımcı oluyoruz ve sayısız canavarla yüzleşerek amaçlarını gerçekleştirmelerini sağlıyoruz.

Snow Bros oynanış olarak basit bir mantığa sahip olan; fakat ustalaşması zaman alan bir oyun. Oyunda kahramanlarımız düşmanları olan canavarlara kar topu atarak onları koca kar toplarına çeviriyorlar ve yuvarlayarak diğer canavarları da yok edebiliyorlar. Ayrıca özel olarak tasarlanmış bölümlerde bölüm sonu canavarları ile karşılaşıyoruz ve bu canavarlar karşısında özel taktikler izleyerek onları yenebiliyoruz.

Snow Bros'da 50'yi aşan farklı bölüm, 20 farklı canavar türü, akıllı telefon ve tabletlere optimize edilmiş yenilenmiş grafikler ve liderlik tahtaları oyuncuları bekliyor.