Soul of Heroes : Empire Wars

Soul of Heroes : Empire Wars

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 22
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Entermate

Soul of Heroes : Empire Wars, Android telefonda ücretsiz oynayabileceğiniz destansı rpg oyunu.

Soul of Heroes : Empire Wars, Android platformunda ücretsiz olarak indirilmeye açılan sayısız rpg oyunundan biri. Şeytani güçlere sahip karakterleri de yönetebildiğimiz strateji rpg oyununda akıcı oynanış hakim ve grafikler tek kelimeyle akıyor.

Hem telefon hem de tablette oynayabileceğiniz fantastik bir rol yapma oyunu arıyorsanız Soul of Heroes: Empire Wars’u tavsiye ederim. Strateji ağırlıklı aksiyon tadını da alabileceğiniz oynanışı kadar grafikleriyle etkileyici yapımda her kahramanın bir hikayesi var ve hangi yeteneklere ve savaş stiline uygun olduğunu karakter seçim ekranında görebiliyorsunuz. Gladyatör, büyücü, avcı, şövalye, asker ve daha nice farklı kültürel ve tarihi geçmişleri olan kahramanları kontrol ettiğiniz savaşlarda ekranın sağ altındaki kartlara dokunarak özel güçlerinizi açığa çıkarıyorsunuz. Savaşlar sıra tabanlı değil. Dolayısıyla düşmanınızın hamlesini beklemeniz gerekmiyor. Tabii ki savaştıkça gücünüz artıyor, karakterlerinizi geliştirebiliyor, yeni kahramanları yanınıza alabiliyorsunuz.

Oldukça geniş bir harita üzerinden ilerlediğiniz oyunda ara ara geçen diyalogları dinlemenizi öneririm. Genellikle bayan karakterlerin çıktığı ara sahnelerde oyunun inceliklerini öğreniyorsunuz. Oyun Türkçe dil desteği sunmadığından buraları kesinlikle es geçmeyin.