SoulCraft - Action RPG

SoulCraft - Action RPG

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 506
  • DOSYA BOYUTU 232 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MobileBits GmbH

SoulCraft - Action RPG mobil cihazlar için geliştirilmiş başarılı bir aksiyon-rpg oyunudur.

Eğer Diablo tarzı aksiyon RPG türünde oyunları seviyorsanız SoulCraft - Action RPG oldukça hoşunuza gidecek ve ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir Android oyunudur.

SoulCraft - Action RPG insanların ölümsüz hayatı keşfetmeye çok yakınlaştığı bir dünyada geçen bir hikayeyi konu alıyor. İnsanların bu teşebbüsüne karşı melekler ve cehennem zebanileri kıyameti getirerek gerçek dünyaya geçiş yapabilmek için bir ortaklık kurmuş ve harekete geçmiştir. Amaçları ise hayatın dönüşümünü korumak ve dengeyi sağlamaktır. Bu savaşı kimin kazanacağını belirlemek ise bizim elimizde; cehennemin şeytanı, cennetin tanrısı ya da insan ırkı.

SoulCraft - Action RPG'deki hack and slash türü oyun yapısı hızlı, aksiyon dolu ve akıcı savaş sistemini beraberinde getiriyor. Oyunun üst düzey grafikleri ise oldukça başarılı olarak tasarlanmış Oyunda gerçek dünyadan mekanları savaş alanı olarak görebilmemiz mümkün. Venedik, Roma, Hamburg, New York ve Mısır bu mekanlardan sadece birkaçı. Kudretli bölümsonu canavarları ve değerli ödüller oyunda bizleri beklemekte.

SoulCraft - Action RPG detaylı RPG öğelerini de beraberinde getiriyor. Oyunun ana karakterinin eşyalarını, zırh ve silahlarını değiştirebilmek kullanıcının insiyatifine bırakılmış. Benzer şekilde kullanabileceğimiz büyüleri ve karakterimizin özelliklerini de geliştirebilmemiz mümkün kılınmış. 

Oyundaki 5 farklı oyun modu oyundan kısa sürede sıkılmamızı engelliyor. Bu modların bazılarında zamana karşı yarışırken bazılarında arenada bütün yeteneklerimizi sergileyebiliyoruz.

Bol ödüllü bir oyun olan SoulCraft - Action RPG bu türde oyunları seviyorsanız kaçırmamanız gereken bir oyun.