Söz - Online Multiplayer

Söz - Online Multiplayer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 568
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici OyunStudyosu Interaktif Teknolojiler

Söz dizisinin resmi mobil oyunu

Söz - Online Multiplayer, Star TV’de izlenme rekorları kıran Söz dizisinin resmi mobil oyunu. TIMS&B Yapım’ın Oyun Stüdyosu ile birlikte tasarladığı Söz mobil oyununun görev odaklı ilerleyen tek oyunculu modu kadar oyuncuların hayatta kalma mücadelesi verdiği çok oyunculu modu da heyecan verici.

Yapımcılığını TİMS&B Prodüksiyon’un üstlendiği ve yayınladığı her bölümüyle izleyicileri ekrana kilitleyen Söz dizisinin mobil platforma uyarlanan oyunu, hem görsel hem de oynanış açısından kalitesini ortaya koyuyor.

Dizinin karakterlerini üç boyutlu harika çizimlerle karşımıza çıkaran askeri aksiyon - strateji oyununun single player modu 31 bölüm sunarken, multiplayer modunda 3 dakika süreli mücadeleler gerçekleşiyor. MOBA tarzında hazırlanan çok oyunculu modda çevrenizi saran düşmanları bir bir yok ederek onlardan düşen mermi ve bombalarla gücünüze güç katıyorsunuz. Elde ettiğiniz puanlarla karakterinizi geliştirme, yeni silah satın alma şansına sahipsiniz. Bu arada karakterleri kontrol etmek, çatışmaya girmek son derece kolay.

Not: Tüm bölümleri bitiren oyuncular arasından 3 şanslı kişinin dizi setine davet edileceği, Söz Online Multiplayer oynayanlar arasından 1 kişinin dizide rol alma fırsatı yakalayacağı yapımcı tarafından paylaşıldı.