Spirit Lords

Spirit Lords

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 150
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kabam

Spirit Lords aksiyon RPG türünde bir mobil rol yapma oyunudur

Spirit Lords eğer güzel görünüme sahip aksiyon RPG türünde bir mobil rol yapma oyunu oynamak isterseniz denemekten keyif alabileceğiniz bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Spirit Lords, ya da Türkçe adıyla Ruh Lordları'nda fantastik bir dünyaya yolculuk ediyoruz. Oyuna yöneteceğimiz kahramanı seçerek başlıyoruz. Oyunun hikayesi kahramanımızın küçük bir ruh tarafından uyarılmasıyla başlıyor. Bu küçük ruh kahramanımıza doğup büyüdüğü toprakların tehlike altında olduğunu haber veriyor ve kahramanımız da bu topraflara yolculuğuna başlıyor. Oyunda dilersek yakım mesafede etkili silahları kullanmada usta olan Barbar veya büyü gücü ile mesafeli savaşta başarılı olan Büyücü gibi kahramanları seçebiliyoruz. Bu kahramanlar kendilerine has savaş yetenekleriyle donatılmış.

Spirit Lords'da bize verilen görevleri tamamladıkça seviye atlıyoruz ve kahramanımızı geliştirebiliyoruz. Kahramanımız için çok sayıda yeni yetenek seçeneğine sahibiz. Ayrıca düşmanlarımızdan ve bölüm sonu canavarlarından büyülü zırh ve silahlar düşebiliyor ve bu eşyalarla kahramanımızın saldırı ve defans gücünü artırabiliyoruz.

Spirit Lords göze hoş görünen grafiklere sahip. Oyunda sık ormanlar, yeraltı mağaraları ve mahzenler gibi çeşitli mekanları ziyaret etmekteyiz. Savaş büyülerimizi ve yeteneklerimizi kullandığımızda ortaya çıkan görsel efektler de gayet canlı görünüyor.