Spoiler Alert

Spoiler Alert

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 80
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici TinyBuild

Spoiler Alert ezber bozan yapısıyla öne çıkan eğlenceli bir platform oyunu.

Bugüne kadar birçok macera oyununa tanık olduk fakat bunlardan çok azı Spoiler Alert'ın sunduğu yaratıcılık seviyesinde yer alıyordu.

Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabildiğimiz bu oyunda olayları tersten yaşayan bir karakterin kontrolünü ele alıyoruz ve son ana kadar yaptığımız her şeyi geri almaya çalışıyoruz. Başka bir deyişle oyunu bitirmemeye çalışıyoruz.

Platform oyunları kategorisinde yer alan Spoiler Alert'ta karşılaşacağımız her öğe aslında daha önce bu kategoride oynadığımız oyunlara benzerlik gösteriyor. Oyunu farklı kılan detay her şeyi tersten yaşıyor olmamız. Oyuna ilk girdiğimizde karşımıza üzerinde bir hayli emek sarf edilmiş modellemeler çıkıyor.

Tamamen el çizimi grafiklerden oluşan Spoiler Alert'ta dört farklı ortam mevcut. Ortam çeşitliliği oyunun bir süre sonra monoton bir hale gelmesine engel oluyor ve keyif faktörünü bir basamak yukarı taşıyor. Roland La Goy imzası taşıyan orijinal soundtrak listesi oyunun bir başka dikkat çeken detayı. Bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız upgrade seçenekleri bu yapımda da eksik edilmemiş.

Özet olarak Spoiler Alert gerek ismiyle, gerek oynanışıyla, gerekse grafikleriyle ortaya orijinal bir şeyler koymasını başarmış. Çok yüksek olmayan fiyatını sonuna kadar hak ettiğini söyleyebilirim.