STANDARD Codecs for Windows 7/8/10

STANDARD Codecs for Windows 7/8/10

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,164
  • DOSYA BOYUTU 28.64 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Shark007

STANDARD Codecs for Windows 7/8/10'u kullanarak video codec işlemlerini sorunsuz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz.

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda sorunsuz bir şekilde tüm video izleme ve kodlama işlemlerini gerçekleştirebilmek için kullanabileceğiniz codec programlarından bir tanesi de STANDARD Codecs for Windows 7/8/10 olarak karşımıza çıktı ve ücretsiz bir şekilde kullanılabiliyor. Hem kolayca ince ayarları gerçekleştirebilmenizi sağlayan yapısı, hem de sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi sayesinde pek çok benzer programın ötesinde olduğunu da söyleyebilirim.

Bilinen tüm popüler video formatları konusunda destek sunan STANDARD Codecs for Windows 7/8/10, sisteminizde yer alan dosyaların herhangi bir şekilde bozulmasına neden olmuyor ve böylelikle işletim sisteminizin düzenini bozmadan video izleme ve hazırlama işlemlerini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Diğer codec paketlerinde yer almayan pek çok özelliğe de ev sahipliği yapan program, bilhassa FLV ve MKV dosyalarının oynatılması yahut görüntü ayarlarının gerçekleştirilmesi konusunda çok geniş bir destek sunuyor. Bu formatlarla sık sık çalışmalar gerçekleştiren yahut filmler, diziler izleyenler, STANDARD Codecs for Windows 7/8/10’dan faydalanmak isteyeceklerdir.

Dileyen kullanıcıların programın kendi arayüzü vasıtasıyla pek çok ince görüntü ayarını gerçekleştirebilmeleri, video dosyalarından oldukça özelleştirilmiş görüntüler alınmasına da yardımcı oluyor. Çalışması esnasında herhangi bir sorun ya da performans sıkıntısı bulunmayan STANDARD Codecs for Windows 7/8/10, videolarla haşır neşir olan kullanıcıların denemeden geçmemeleri gerekenler arasında.