Stickman Legends APK

Stickman Legends APK

kullanıcı

Stickman Legends APK offline ücretsiz oynanabilir çöp adam oyunu tarzında gölge savaşı oyunu. Aksiyon, RPG ve PvP bir arada!

Stickman Legends APK, hem online hem de offline (internetsiz) oynama seçeneği sunan aksiyon rpg oyunu. Çöp adam, ninja, şövalye, okçu, nişancıyı da içine alan destansı kahramanların yer aldığı, dövüşle shooting oyunlarının karışımı harika bir yapım.

Stickman Legends APK İndir

Hızlı tempolu vurdulu - kırdılı mobil oyunları seviyorsanız, çöp adam karakterleri öne çıkaran bu rol yapma oyununu oynamanızı isterim. İndirmesi de oynaması da ücretsiz!

100MB altı boyutta internetsiz de oynayabileceğiniz süper zevkli bir aksiyon oyunu Stickman Legends. Çöp adam oyunu deyip geçmeyin; aksiyonun hiç dinmediği sürükleyici, bağlayıcı bir oyun.

Canavarlar, zombiler ve son derece tehlikeli canlılarla dolu bir dünyanın içine giriyorsunuz. Krallığınızı korumak için verdiğiniz mücadelede tek başınızasınız. Offline modu seçerseniz 6 farklı zorlu düzeyde oynanabilir bölümler karşınıza çıkıyor. Online moda geçerseniz gerçek oyuncularla arenada kapışıyor veya teke tek mücadele ediyorsunuz.

Seçilebilir karakterlerin sayısı tatmin edici düzeyde. Savaşçı, nişancı, okçu ve koruyucu sınıfına giren karakterler için yükseltmeler (saldırı, zırh ve sağlık) mevcut.

Stickman Legends Android Oyun Özellikleri

  • Çöp adam dövüş oyununda destansı gölge savaşı
  • Farklı sınıfta çöp adam gölge savaşçıları
  • Harika öğeler ve güçlü beceriler
  • Küresel çöp adam efsaneleri sıralaması
  • Muhteşem tasarım, efekt ve grafikler
  • Dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman oynayın.

Her gölge savaşında karanlık dünyayı fethetme yolculuğuna çıkan ve tehlikeli canavarlarla savaşmak zorunda olan bir kara şövalye yerine geçin. Fantastik dünyayı gölge savaşlarından kurtarmak için düşmanları alt edin, dövüş oyunlarında kötü boss’ları küçük düşürün.

Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok gölge savaşçısı var. Aslan yürekli kılıç ustası, efsanevi gölge savaşçısı, kudretli zindan muhafızı, elit okçu avcı, güçlü büyücü, gölge avcısı ve daha nicesi. Hepsini dövüş sanatlarıyla eğitin ve Shadow of War’daki tüm canavarları parçalayın.

Muhteşem aksiyon rpg çöp adam dövüş oyununda gölge savaşçılarınız için birçok yükseltme var. En tehlikeli canavarlara karşı savaşmaları için onları geliştirin.

Stickman Legends’ın grafik ve ses efektlerine hayran kalacağınıza eminim. Kara şövalye olun, kara kılıcı alıp destansı gölge savaşında canavarları yok edin!

Stickman Legends offline bir oyundur, internet bağlantısı olmadan oynayabilirsiniz.