Stickman Warriors APK

Stickman Warriors APK

kullanıcı

Stickman Warriors APK, gerçekçi fizik ve zorlu oynanışa sahip beat'em'up türünde eğlenceli ve bağımlılık yapıcı Android oyunu.

Stickman Warriors APK, çöp adamlar yerine geçerek aksiyonun dibine vurduğumuz beat em up tarzında oyunlar arasında. Android platformunda ücretsiz indirilebilir olan oyunda bölüm bölüm ilerliyoruz ve her bölümde farklı bir çöp adam karakterine bürünüyoruz.

El çizimi göz yormayan harika görsellere sahip oyunda gaza getiren müzikler eşliğinde çöp adamlarla aksiyona giriyoruz. Kimi zaman ringte teke tek dövüşüyor, kimi zaman polis olup etrafımızı çeviren hırsızlara karşı mücadele ediyor, kimi zaman ninja oluyor, kimi zaman da kim olduğumuzu bulunduğumuz yeri sorgulamadan karşımıza çıkan her şeyi ezip geçiyoruz. Dilersek arkadaşımızı da davet edip aynı cihaz üzerinden oynamanın keyfini sürebiliyoruz.

Stickman Warriors APK İndir

Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok seviye - Stickman Warriors’ın birçok farklı bölümünden seçim yapabilirsiniz. Ninjalar, polisler, boks gibi farklı temalarda ayrı bölümler mevcut. Bu temaların her birinin de farklı düşmanları var. Oyun ekranını her tamamladığınızda bir üst seviyeye geçiyorsunuz. Meydan okuma zorluğu arttıkça daha yüksek başarısızlık sıklığıyla mücadele edeceksiniz. Düşmanlarınızın sayısı artırıyor gibi gelecek ve daha da sağlam ve dayanıklı olacak. Yenilmemek için iyi bir savaş deneyiminizin olması gerek. Coin kazanarak yeni oyunun kilidini açabilirsiniz.

Silah kullanımı - Örneğin ninja oyununda kılıç ve çubuk kullanarak savaşıyorsunuz. Rakibiniz silahlarınıza dokunursa çok büyük hasar alıyor. Bir karakterin silah menzili düşmanı önemli ölçüde etkileyecek şekilde kontrol edilebiliyor. Bir başka örnek, polis oyununda silah sürekli ateşliyorsunuz. Ateş ederken merminin düşmana çarptığından emin olun. Mermiler güçlü ve düşmanları uzaklaştırabiliyor. Silah kulanımında ustalaşın ve süper becerilerinizle düşmanlarınızı korkutun.

Dövüşte son nokta - Eğlenceli bir çöp adam dövüş oyunu arıyorsanız Stickman Warriors’ı oynamalısınız. Bir karakter seçerek o karakteri rakiplere karşı kullanıyorsunuz. Her karakter bugün bildiğiniz ve sevdiğiniz anime dizisinden ve aralarından seçim yapabileceğiniz 100’den fazla karakter var. Naruto, Dragon Ball ve daha fazla anime dizisinden karakterler arasından seçim yapacaksınız. Bu oyunla birçok beceri ve kombo gerçekleştirebilirsiniz. Çeşitli modlar mevcut. Stickman Warriors APK, popüler anime dizilerinden etkilenen bir oyun. Goku, Naruto, Sakura, Sasuke, Trunks, Kurama, Hinata gibi başka birçok karakter mevcut. Her karakterin benzersiz istatistikleri var ve kilidini açacağınız çok sayıda karakter var.

Harika grafikler ve kontroller - Stickman Warriors APK Android oyun, 2 boyutlu grafiklere sahip. Bir dövüş oyunundan beklediğiniz gibi farklı beceriler için sanal bir joystick ve buton kontrolüne sahipsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç mod var. Güçlü karakterlerle karşılaşacağınız hikaye modunda yüzlerce seviye oynayacaksınız. Versus modunda en sevdiğiniz karakterlerle savaşacaksınız. Turnuvalar ve eğitim modları da mevcut.