Street Fighter 4

Street Fighter 4

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 2,007
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tamindir

Street Fighter 4 ile klasik dövüş oyununu iOS cihazınızda oynayabiliyorsunuz

Street Fighter 4 Street Fighter serisinin oyun konsolları ve bilgisayar için yayınlanan son oyununu akıllı telefon ve tabletlerinizde oynamanızı mümkün kılan mobil versiyonudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone, iPod Touch ve iPad'lerinize indirerek oynayabileceğiniz Street Fighter 4 sayesinde eğlenceyi gittiğiniz her yerde yanınızda taşıyabiliyorsunuz. Ken, Ryu, Chun Lee, Zangief, Dhalsim, Guile, Sagat, Blanka ve Mr. Bison gibi dövüşçülerle özdeşleşen Street Fighter serisinin son oyunu yenilenmiş grafik teknolojisi, yeni kombo sistemi ve süper hareketleriyle aksiyon ve heyecanı en üst dozda yaşatmakta.

iOS cihazlar ve dokunmatik kontroller söz konusu olduğunda ender yakalanan bir başarıya sahip olan Street Fighter 4'te 14 dövüşçüden birini seçebiliyoruz ve 11 farklı dövüş ringinde rakiplerimizle karşılaşabiliyoruz. Eğer oyuna ve kontrollere alışmak isterseniz oyunun Dojo modunda antrenman yaparak yeteneklerinizi geliştirebiliyorsunuz.

Street Fighter 4 oyun kontrollerini kişiselleştirmenize imkan tanımakta. Oyunda kontrolleri ekranda dilediğiniz noktaya taşıyabiliyorsunuz ve saydamlık oranlarını ayarlayabiliyorsunuz. Oyunu dilerseniz tek başınıza, dilerseniz Bluetooth üzerinden arkadaşlarınıza karşı oynayabilirsiniz.