Resident Evil 4: LITE

Resident Evil 4: LITE

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 810
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CAPCOM

Resident Evil 4: LITE efsane korku oyununun mobil versiyonudur

Resident Evil 4: LITE, Capcom'un efsane korku oyunu serisi Resident Evil'ı mobil cihazlara taşıyan survival horror türünde bir mobil oyundur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu zombi oyunu ile Resident Evil 4'te yer verilen hikayeyi mobil cihazlarımızda tekrar yaşayabilmekteyiz. Resident Evil 4: LITE'da Raccoon City'nin yok edilmesinin 6 yıl sonrasında gerçekleşen olaylar konu alınıyor. Önceki oyunlardaki ana kahramanımız olan Leon S. Kennedy polislik görevinden terfi ederek bir devlet ajanı olarak karşımıza çıkıyor. Leon oyunda Amerika başkanının kızı olan Ashley Graham'ı kurtarmak için tehlikeli ve son derece gizli bir göreve çıkıyor ve biz de ona bu görevinde eşlik ediyoruz. Avrupa'da başlayan bu görevimizde bizi yine korkunç yaratıklar ve kana susamış zombiler bekliyor.

Resident Evil 4: LITE yüksek kalite graifkleri ve Resident Evil oyunlarının korku dolu atmosferini birleştirmekte. Dokunmatik kontrollere uyarlanan kontrol sistemi genel olarak sıkıntı yaratmamakta. Oyunda silahımızın şarjörü boşaldığında iPhone veya iPad'i sallalamız yeterli oluyor. Böylece oyuna etkileşimli bir yapı kazandırılıyor.

Resident Evil 4: LITE sürümü oyunun ilk 2 bölümünü. Mercenary mmodunu, Coin Shoot modunu ve eğitim görevlerini ücretsiz olarak oynamanıza izin vermekte.