Thor: The Dark World

Thor: The Dark World

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,164
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gameloft

Thor: The Dark World ile Asgard'a yolculuk ediyoruz!

Thor: The Dark World Marvel'in süper kahramanı Thor'un maceralarını konu alan ve ücretsiz olarak oynanabilen bir iOS oyunudur.

Gameloft tarafından geliştirilen resmi Thor oyunu yüksek kalite grafikleri ve bitmek bilmeyen aksiyon ve eğlence sunan oynanışı ile öne çıkıyor. İzometrik bakış açısıyla oynanan oyun aksiyon-rpg türündeki bilgisayar oyunlarına oldukça benzemekte.

Thor: The Dark World veya türkçe adıyla Thor: Karanlık Dünya'da Asgard'ın en eski düşmanlarından olan Kara Elfler'in lordu Malekith ile yüzleşerek Dokuz Dünya'yı istila etmesini engellemeye çalışıyoruz. Thor'u kontrol ettiğimiz bu mücadelede Dokuz Dünya'yı dolaşarak birer birer özgürleştirmeli ve evreni karanlığa gömülmekten kurtarmalıyız. Thor'a bu mücadelesinde Sif ve Heimdall gibi efsanevi Asgard savaşçıları da eşlik etmekte. İhtiyaç duyduğumuz anda bu savaşçıları ve diğer Asgard kahramanlarını yardıma çağırabiliyoruz ve bize iyileştirme veya ışınlanma gibi özel yetenekleriyle stratejik üstünlük kazandırmalarını sağlayabiliyoruz.

Thor: The Dark World'de farklı düşmanları ve bölümsonu canavarlarını alt ettikçe Thor'un özel yeteneklerini geliştirebiliyoruz ve Thor'a yeni çekiçler ve zırh setleri açabiliyoruz. Oyun bu sayede heyecan ve eğlenceyi arttırıyor.

90 farklı görevin yer aldığı Thor: The Dark World bize sunduğu arena moduyla yeteneklerimizi Malekith'in ordularına karşı sergilememize imkan tanıyor. 4 farklı arenada en yüksek puanı toplayarak diğer oyuncularla puanımızı karşılaştırabilmekteyiz.

Oyunun tanıtım videosunu buradan seyredebilirsiniz: