STREET FIGHTER X TEKKEN MOBILE

STREET FIGHTER X TEKKEN MOBILE

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,357
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CAPCOM

STREET FIGHTER X TEKKEN MOBILE yüksek dozda aksiyon içeren bir dövüş oyunudur

STREET FIGHTER X TEKKEN MOBILE dövüş oyunları arasında en başarılı yapımlar arasında yer alan Namco'nun Tekken'ini ve Capcom'un Street Fighter'ını bir araya getiren bir mobil dövüş oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bu oyun, oyun konsolları için yayınlanan STREET FIGHTER X TEKKEN oyunun birebir kopyası olarak geliştirilmemiştir. iOS'a özel olan "herkes için hızlı ve kolay eğlence" fikri temel alınarak geliştirilmiş olan STREET FIGHTER X TEKKEN MOBILE'de retina ekran ile uyumlu yüksek kaliteli 3 boyutlu grafiklerin yanında dokunmatik kontroller için optimize edilmiş aksiyon dolu bir oyun yapısı bulabilirsiniz.

STREET FIGHTER X TEKKEN MOBILE'de oyuncular Street Fighter veya Tekken kahramanlarından birini seçerek dövüş arenalarına çıkıyorlar ve yeteneklerini sergileyebiliyorlar. 2'li takımlar halinde dövüştüğünüz oyunda yanınıza bir de takım arkadaşı seçebilirsiniz ve dövüşler sırasında bu kahramanlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Oyunun grafikleri iOS cihazlarınızın limitlerini zorlayacak şekilde tasarlanmış ve görsel olarak hoş bir görünüm sunuyor.

STREET FIGHTER X TEKKEN MOBILE WiFi üzerinden çok oyunculu olarak oynayabileceğiniz bir oyun. Bu özellik sayesinde internet üzerinden diğer oyuncularla karşılaşabiliyorsunuz ve yeteneklerinizi gerçek rakiplere karşı test edebiliyorsunuz.