Stupid Zombies 3

Stupid Zombies 3

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,124
  • DOSYA BOYUTU 41.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GameResort

Stupid Zombies 3 aksiyon ve eğlence dolu bir zombi oyunudur

Stupid Zombies 3 oyunculara oldukça eğlenceli bir oyun deneyimi sunmayı başarabilen bir mobil zombi oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Stupid Zombies 3'de zombiler tarafından istila edilmiş bir dünyaya konuk oluyoruz ve bu çürüyen ölülerle dolu dünyayı temizlemeye çalışıyoruz. Bu işi yaparken kontrolsüzce zombilerin içerisine dalarak bulduğumuza saldırmak yerine aklımızı ve silahlarımızı birlikte kullanıyoruz.

Stupid Zombies 3'ün oynanışının Angry Birds'e benzeyen bir fizik tabanlı bulmaca oyunu şeklinde olduğu söylenebilir. Oyunda her bölümde belirlenen sayıda zombiyi yok etmeye çalışıyoruz. Bu iş için pompalı tüfek, fişek silahı ve roket atar gibi silahları kullanabiliyoruz. Fakat silahlar zombileri yok etmek için kullanabileceğimiz tek seçenek değil. Tek bir mermiyle onlarca zombiyi aynı anda yok etmemiz mümkün. Patlayan variller, zombilerin üzerine devrilen ağır kutular, duvarlardan sekerek daha fazla zombiye isabet eden mermiler kullanabileceğimiz zombi katliam seçenekleri arasında.

Stupid Zombies 3 oynarken parmağımızı ekranda basılı tutarak nişan alıyoruz. Mermilerimizin gidebileceği ve sekip hareket etmeye devam edeceği yönler işaretleniyor, bu sayede hamlelerimizi hesaplayabiliyoruz. Parmağımızı bıraktığımızda ise kahramanımız ateş ediyor. Bölümlerdeki performansımız değerlendirilerek bize 3 yıldız üzerinden puan veriliyor.

Stupid Zombies 3 güzel bir görünüme sahip ve keyifli bir oyun deneyimi sunuyor.