Super Hero Fight Club

Super Hero Fight Club

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 12
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Incuvo SA

Eğlence dolu dakikalar bizleri bekliyor.

Mobil platformda arcade oyunları arasında yer alan Super Hero Fight Club tamamen ücretsiz olarak yayınlandı. 

Çarpıcı grafiklerin yer aldığı oyunda birbirinden farklı onlarca karakter yer alıyor. Zengin içeriği sayesinde oyunculara eğlence dolu anlar sunan yapımda karakterimizi seçiyor ve rakip oyuncuyu yakmak için uçuyoruz. Oyun içerisinde hareketli ve tempolu dakikalar eşliğinde rakibimizle karşı karşıya geliyor ve ateş ilk kime temas ederse o diskalifiye oluyor.

Birbirinden farklı bölümlere sahip olan oyunda, hangi karakteri seçersek seçelim ekran üzerinde uçabilecek ve birbirinden farklı silahları kullanabileceğiz. Oyunda bazen yanan silah, bazen kazma bazen de birbirinden farklı silahları kullanabileceğiz. Seviye sistemi ile seçtiğimiz karakteri geliştirebilecek ve daha hızlı bir yapıya kavuşabileceğiz. Incuvo SA tarafından Android ve İOS platformuna geliştirilen yapım, ücretsiz olarak mobil platform oyuncularına sunuldu. 

Kolay kontrollere sahip olan oyunda, ekranda parmağımız ile karakterimizi yönlendirebilecek ve aksiyon deneyimi yaşayabileceğiz. Eğlenceli dakikalar ile oyunculara fantastik bir rekabet sunan yapım, oldukça geniş bir kitle tarafından zevkle oynanmaktadır.