Survivor: Hapishaneden Kaçış 2

Survivor: Hapishaneden Kaçış 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 629
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tag Action Games

Survivor: Hapishaneden Kaçış 2 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Survivor: Hapishaneden Kaçış 2 heyecanlı anlar yaşamanıza yardımcı olan bir mobil aksiyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir hapishaneden kaçış oyunu olan Survivor: Hapishaneden Kaçış 2'de ülkesi adına görev yaparken yakalanan bir ajanın yerine geçiyoruz. Sahip olduğumuz yetenekleri kullanarak bu hapishaneden kaçmamız ve ülkemize geri dönmemiz gerekiyor.

Survivor: Hapishaneden Kaçış 2'de karşımıza birçok farklı engel çıkıyor. Hapishanedeki koğuşumuzdan çıktığımızda öncelikle hapishanedeki güvenlik sistemlerine ve alarmlara takılmamamız gerekiyor, Sonrasında ise kameraların görüş alanlarına girmeden yol almaya çalışıoyuruz. Tabi ki gardiyanlar da hapishanede nöbet tutuyor. Sessizce ilerleyerek gardiyanları ortadan kaldırabiliyoruz.

Survivor: Hapishaneden Kaçış 2'de zaman zaman çatışmalara da giriyoruz. Yumruklarımızı veya etrafımızda bulunan eşyaları kullanarak inşa edeceğimiz silahları kullanarak çatışmaları geçebiliyoruz. Hapishane güvenlik sistemlerini aşabilmek için hapishanedeki bilgisayarları ve sunucuları hacklememiz mümkün.

Ortalama bir grafik kalitesine sahip Survivor: Hapishaneden Kaçış 2 çok karışık olmayan kontroller sunuyor.