Sweet Land

Sweet Land

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 20
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sunstorm

Sweet Land, Android akıllı telefon ve tabletlerde oynanmak üzere geliştirilmiş bir tatlı yapma oyunu.

Sweet Land, Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefon ve tabletlerde oynanmak üzere geliştirilmiş ücretsiz bir tatlı yapma oyunu olarak tanımlanabilir.

Çocuklara hitap eden atmosferiyle beğenimizi kazanan bu oyun özellikle çocuklarına uygun, zararsız ve eğlenceli bir seçim yapmak isteyen anne babaların hoşuna gidecektir.

Oyuna girdiğimiz zaman karşımıza son derece renkli ve çocukların ilgisini çekecek türden detaylarla zenginleştirilmiş bir arayüz çıkıyor. Yiyeceklerin modellemeleri çok gerçekçi olmasa bile eğlence dozunu artıracak cinsten tasarlanmış.

Sweet Land'de her ne kadar ana amacımız lezzetli tatlılar yapmak olsa da sandviçler ve pizzalar yapmakla da meşgul oluyoruz. Her ne yapıyorsak olalım mutlaka tarife uygun ölçülerde malzeme kullanmalı ve pişme sürelerine dikkat etmeliyiz. En nihayetinde çocuklara yönelik bir oyun olduğu için çok karmaşık tariflerle uğraşmak zorunda kalmıyoruz. Oyunda yaptığımız yiyecekleri süslemek amacıyla kullanabileceğimiz onlarca süsleme malzemesi var. Bu noktada işimiz biraz yaratıcılığa düşüyor.

Genel olarak başarılı bir oyun olarak nitelendirebileceğimiz Sweet Land, yetişkinlere uygun değil fakat çocuklar için mükemmel bir seçenek.