Sword Of Xolan

Sword Of Xolan

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,180
  • DOSYA BOYUTU 29.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Alper Sarıkaya

Sword Of Xolan kaliteli ve eğlenceli bir mobil platform oyunudur

Sword Of Xolan, retro tarzda bir görünümü eğlenceli bir oynanışla birleştirmeyi başaran bir mobil platform oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Sword Of Xolan'da cesur bir kahramanın destansı macerası konu alınıyor. Oyunda krallığı karanlık ve kötülük tarafından istila edilen kahramanımız bu kranlık güç tarafından yoldan çıkarılmış canavarlarla savaşmak ve topraklarına huzuru geri getirebilmek için ölümcül tuzaklarla ve güçlü düşmanlarla dolu zindanlara iniyor. Görkemli kılıcının yanısıra büyülü güçlere de sahip olan kahramanımız farklı yerleri ziyaret ederken farklı düşman türleriyle de karşılaşıyor.

Sword Of Xolan oynanış olarak bir aksiyon oyunu ve platform oyunu karışımı olarak tanımlanabilir. oyunda bir yandan ölümcül tuzakların üzerinden doğru zamanlamayla zıplayarak geçmeye, diğer yandan silahlarımızı ve büyü gücümüzü kullanarak düşmanlarımızla savaşmaya çalışıyoruz. Oyun içerisinde güçlü bölüm sonu canavarlarıyla da karşılaşıyoruz. Bu savaşlarda özel taktikler kullanmamız gerekiyor.

Sword Of Xolan'ın oldukça özenli bir şekilde hazırlandığı ve yüksek kalite sunduğu söylenebilir. Türk geliştirici Alper Sarıkaya tarafından geliştirilen Sword Of Xolan kolayca beğeninizi kazanabilir.