The King of Fighters '97

The King of Fighters '97

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 1,771
  • DOSYA BOYUTU 56.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SNK PLAYMORE

The King of Fighters '97 efsane atari oyununun mobil versiyonudur

The King of Fighters '97 90'lı yıllarda çıkarmış olduğu başarılı arcade oyunlarla tanınan NEOGEO tarafından geliştirilmiş ve SNK tarafından yayınlanmış olan aynı isimli oyunun günümüz akıllı telefon ve tabletlerine uyarlanmış mobil versiyonudur.

Android işletim sistemini kullanan mobil cihazlarınıza indirip oynayabileceğiniz bir dövüş oyunu olan The King of Fighters '97 bize 35 adet oynanabilir kahraman sunuyor. Bu kahramanların her biri özel hikayelere sahip ve oyunun sonu da seçtiğiniz kahramanlara göre değişmekte. Oyunda Kyo Kusanagi ve Terry Bogard gibi ünlü King of Fighters kahramanlarını seçebileceğimiz gibi oyunun orjinal versiyonunda yer alan gizli kahramanları önceden açılmış olarak bulabiliyoruz.

The King of Fighters '97 oyun severlere 2 farklı kontrol sisteminden birini kullanabilme imkanı veriyor. Oyunun dokunmatik kontrollerle uyumlu hale getirilen bu kontrol sistemlerinden birini seçerek oyunu tercihlerinize göre oynayabilmektesiniz. The King of Fighters '97'de 2 farklı oyun modu yer almakta. Eğer oyunu yapay zeka yerine arkadaşlarınıza karşı oynamak isterseniz oyunun sahhip olduğu Bluetooth desteğini kullanarak arkadaşlarınızla savaşabilirsiniz.

The King of Fighters '97 bize atari salonlarında jetonlarımızı feda ettiğimiz klasik The King of Fighters oyununu mobil cihazlarımızda oynama imkanı veriyor.