The Legend of Holy Archer

The Legend of Holy Archer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 421
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SummerTimeStudio Co.,ltd

The Legend of Holy Archer ile ok atma yeteneklerimizi sınıyoruz

The Legend of Holy Archer, ok atma yeteneklerimizi sınanamıza imkan tanıyan ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerimizde ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir okçuluk oyunudur.

The Legend of Holy Archer'da destansı bir hikayeye tanık oluyoruz. Oyunda herşey masallara konu olmuş bir krallığın yakınlarında aniden bir şeytan deliğinin ortaya çıkmasıyla başlıyor. Bu şeytan deliğinden efsanelere ve korku hikayelerine konu olmuş canavarlar fırlamış ve krallığın kapılarına dayanarak insanları tehdit etmeye başlamıştır. Bu tehdide karşı tek ayakta duran ise yalnız bir okçu olmuştur. Okçumuz bizzat kralın kendisi tarafından kutsanmış oklar kullanmaktadır ve bu oklar canavarları durdurabilecek tek silahlardır.

The Legend of Holy Archer oldukça eğlenceli bir oynanışa sahip. Eğer Dead Trigger 2 oynadıysanız ve sniper görevlerini hatırlıyorsanız oyuna yabancılık çekmeyeceksiniz. Oyunda bize belli sayıda ok veriliyor ve bu oklar tükenmeden canavarları öldürmemiz isteniyor. Oklarımızı fırlattıktan sonra gerçek zamanlı olarak kontrol edebiliyor ve gidecekleri yönü belirleyebiliyoruz. Bunun için dokunmatik kontrolleri kullanmaktayız.

The Legend of Holy Archer yüksek bir grafik kalitesine sahip. Eğer kolayca oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun arıyorsanız The Legend of Holy Archer'ı deneyebilirsiniz.