The Survivor: Rusty Forest

The Survivor: Rusty Forest

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 1,985
  • DOSYA BOYUTU 171.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Evgeniy Ershov

The Survivor: Rusty Forest, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir aksiyon odaklı oyun.

The Survivor: Rusty Forest, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz sürükleyici bir macera oyunu. Oyun dünyasında devrim yaratacak bir hikayeye sahip olasa dahi bu oyunda kullanılan Minecraft benzeri detaylar, oyunu kesinlikle denemeye değer kılıyor.

Oyunda yer verilen hikaye akışı, dünyaya yayılan ölümcül bir virüsü konu alıyor. Bu virüs sonucunda dünyadaki tüm canlılar acımasız canlılara dönüşmüşlerdir. Şans eseri bu virüsten kurtulan karakterimizi şimdi çok daha zorlu bir süreç bekliyor. Kendi yapacağımız aletler ve silahlarla hayatta kalmaya çalışıyoruz.

Hayatımızı idame ettirebilmek için hem avlanmalı, hem de kendimize barınacak bir yer inşa etmeliyiz. Beslenme ve barınma gibi hayati süreçleri sağladıktan sonra ise etrafımızdaki acımasız yaratıklara karşı durmalıyız.

Oyunda kullanılan grafikler beklentilerimizi karşılamakta zorlanmadı. Minecraft'ın yapısını biraz daha gerçekçi grafiklerle buluşturduğu için birçok oyuncu tarafından rağbet göreceğini düşünüyoruz. Eğer siz de açık dünya oyunlardan keyif alıyorsanız bu oyunu mutlaka deneyin.