Tons of Guns

Tons of Guns

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 481
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Glu Mobile

Tons of Guns, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz aksiyon dolu bir nişan alma ve ateş etme oyunudur.

Tons of Guns, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde oynayabilecekleri aksiyon dolu ve oldukça sürükleyici bir nişan alma oyunudur.

Şehre korku salan kötü adamları bir bir haklamanız gereken oyunda, amacınız şehri tüm suçlulardan temizlemek ve bunu yaparken sürekli olarak ateş gücünüzü artırmaya çalışmaktır.

Şehir haritası üzerinde görebileceğiniz düşmanlarınızla sırasıyla karşılaşarak, en kötü adamı ortadan kaldırıncaya kadar geçen zaman içerisinde sahip olduğunuz silahları sürekli olarak güçlendirmeli ve düşmanlarınızla karşılaştığınız her sahnede onlara üstünlük kurmalısınız.

Akıllı telefonunuzu veya tabletinizi hareket ettirerek nişan alacağınız ve ekrana dokunarak ateş edeceğiniz oyunda en çok dikkat etmeniz gereken şeylerden bir tanesi de şarjörünüzde yeterli sayıda mermi olup olmadığıdır. Şarjörünüz bittiği zaman akıllı telefon ve tabletinizi öne doğru eğmeli ve sola sonrasında da sağa kaydırma hareketiyle yeni şarjörü silahınıza takmalısınız.

Karşı karşıya geldiğiniz ve ortadan kaldırdığınız her kötü adamın silahını ele geçirebilir ve onlardan kazandığınız ganimetlerle kendi silahlarınızın ateş gücünü artırabilir veya onlardan aldığınız silahları kullanabilirsiniz.

Düşmanlarınız sizi ortadan kaldırmadan önce sizin onları ortadan kaldırmanız gereken Tons of Guns'da çok dikkatli ve seri olmalısınız.