Totem Runner

Totem Runner

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 372
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Chillingo

Totem Runner, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz sürükleyici bir aksiyon ve ilerleme oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınız ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz sürükleyici bir aksiyon ve ilerleme oyunu olan Totem Runner ile çeşitli maceralara atılmaya hazır mısınız?

Kötü niyetli bir karanlık dünyanın üzerine çökmüştür ve bu noktada cesur bir savaşçı yükselmektedir. Korkusuz ve her daim savaşa hazır olan bu kahramanı yöneteceğiniz oyunda sahip olduğumuz birçok farklı yetenek bulunmaktadır.

Kahramanımız sahip olduğu mistik güçleri sayesinde düşmanlarını boynuz darbeleriyle yok edecek azgın bir gergedana, ölümcül tehlikelerin üzerinden uçabilen korkusuz bir kartala ve tüm düşmanlarına korku salan ölümcül bir ejderhaya dönüşebiliyor.

Uzun soluklu bir macerada özel güçlerinizi kullanarak düşmanlarınızı alt ederek yolunuza devam etmeniz gereken Totem Runner, her mobil oyuncu tarafından denenmesi gereken oyunlardan bir tanesi.

Fantastik bir aksiyonun, akıl almaz ortamların ve inanılmaz bir yolcuğun sizleri beklediği Totem Runner'da yerinizi alarak dünyayının üzerine çöken karanlıkları dağıtmaya hazır mısınız?