Trivia Crack Kingdoms

Trivia Crack Kingdoms

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 399
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Etermax

Trivia Crack Kingdoms, bilgi birikiminize güveniyorsanız mutlaka denemeniz gereken Android bilgi yarışması oyunlarından bir tanesi.

Trivia Crack Kingdoms, Trivia Crack olarak bilinen popüler bilgi yarışması oyununun yeni ve farklı Android versiyonu. Bir krallık bir hazine olarak düşünebileceğiniz bu oyunda kendi bilgi yarışmalarınızın konu ve alanlarını kendiniz belirleyip arkadaşlarınızı bilgi yarışmasına davet ederek yarışabiliyorsunuz.

Arkadaşlarınız dışında diğer online oyuncular ile de yarışabildiğiniz oyunun oynanış ve kalitesi oldukça yüksek. Türkçe ile birlikte pek çok farklı dil desteği sunan oyununen büyük artılarından bir tanesi bu diyebilirim. Çünkü bu tür oyunlarda dil ön plana çıkıyor ve eğer sadece İngilizce olsaydı oyunun gelişimi ve kullanım oranı çok daha yavaş artardı.

Sadece bir bilgi yarışması oyunu olmaktan da öte, yeni arkadaşlıklar kurarak onlarla sohbet etme imkanı sunan Trivia Crack Kingdoms, çok bilgili kişilere özel zorlu sorular da hazırlayarak yöneltebiliyor. Zamanla kendinizi geliştirerek siz de bu soruları çözmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca sorulan sorulara verdiğiniz doğru ve hızlı cevaplar için de bazı diğer ünvanlar kazanıyorsunuz.

Bilgi birikiminize güveniyorsanız Trivia Crack Kingdoms'u Android telefon ve tabletlerinize indirip hemen oynamaya başlamalısınız.