Turkcell Çocuğum ve Ben

Turkcell Çocuğum ve Ben

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,536
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Turkcell Iletisim Hizmetleri A.S.

Turkcell Çocuğum ve Ben, çocukların gelişimine katkı sağlayan birçok içeriğin yer aldığı bir Turkcell uygulamasıdır.

Turkcell Çocuğum ve Ben, çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunan yararlı bilgi ve araçlar içeren bir mobil uygulamadır. Hem ebeveyn hem de çocukların kullanabileceği uygulamada çocukların yaşlarına göre özelleştirilmiş pedagojik bilgilerden çocuk sağlığına, çocuğunuzun okuması gereken kitaplardan ailecek gidilebilecek etkinliklere birçok içerik bulunmaktadır.

Turkcell tarafından ücretsiz olarak sunulan Çocuğum ve Ben uygulaması çocuğunuzun sağlıklı şeklide büyümesine katkı sağlayan çok faydalı bir uygulama. Türkçe ve İngilizce sesli hikayeler, çocuğunuzun ilgisini çekebilecek eğlendirirken öğreten videolar ev çizgi filmler, çocuğunuzun gelişimine yönelik hazırlanmış oyunlar uygulamada yer alıyor.

Android tabletinizde kullanabileceğiniz Çocuğum ve Ben uygulamasında hem kendiniz hem de çocuğunuz için ayrı profil oluşturabiliyorsunuz. Ayrıca uygulama içerisinde sunulan ücretli içeriklerin haberiniz olmadan satın alınmasını ve çocuğunuzun profilinize geçişini engellemek için de Anne Parola seçeneği bulunuyor.

Not: Uygulama ücretsizdir. Ancak Turkcell Çocuk Gelişimi, Turkcell Çizgi Film Paketi gibi içerikler için ayda 1 TL ödemeniz gerekmektedir.