Turtle Run

Turtle Run

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 620
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici We Love Quiz

Turtle Run oldukça eğlenceli bir Android oyunudur

Eğer ailenizle birlikte neşeli anlar yaşamak istiyorsanız Turtle Run size ihtiyacınız olacak eğlenceyi sunacak sevimli bir Android oyunudur.

Yumurtadan çıkmış küçücük bir kaplumbağa ile birlikte deniz altına dalarak atıldığımız mücadelemizde vahşi yaşamın tehlikelerine karşı sevimli kaplumbağamızı korumaya çalışıyoruz. Yolculuğumuz esnasında köpekbalıkları, dikenli balıklar ve elektrikli yılan balığı gibi tehlikeli yırtıcılar bizi engellemeye çalışırken altınları, hasar almamızı önleyen kalkanları, hız arttırıcı bonusları ve hazineleri toplayacağız. Bu hazineleri toplayarak daha çok sayıdaki farklı sevimli yavru kaplumbağaları açabiliyoruz.

Oyun yarış oyunu tadındaki ilerlemeli bir oyun yapısındadır. Sürekli yüzen kaplumbağamızı yönlendirerek tehlikeli engellerden kaçmalı, ödülleri ve hazineleri toplamalıyız. İlerledikçe hızlanan yapısı sayesinde oyun sürekli heyecanınızı canlı tutmaktadır. Ücretsiz olarak oyunu Android cihazınınza indirerek deneyebilirsiniz. Turtle Run oyunda elde ettiğininz yüksek puanları Facebook üzerinden paylaşmanıza da izin vermektedir.