UberSync Facebook Contact Sync

UberSync Facebook Contact Sync

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 220
  • DOSYA BOYUTU 0.75 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Danut Chereches

UberSync Facebook Contact Sync, rehberinizde bulunan kişilerin resimlerini Facebook üzerinden çekerek hepsinin resimlerinin olmasını sağlayan yararlı ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

UberSync Facebook Contact Sync, rehberinizde ve Facebook arkadaş listenizde bulunan kişilerin fotoğraflarını Facebook'tan alarak rehberinizle eşleyen yararlı bir uygulamadır.

Çevremdeki kişiler ve tanıdıklarımın akıllı telefonlarında gördüğüm kadarıyla kimse anne, baba, sevgili ve kardeşler dışında özel olarak uğraşarak rehbere resim eklemiyor. Tüm rehbere bu işlemi uygulama oldukça zor ve zaman alabilir. Bu uygulama sayesinde hiç uğraşmadan kolayca rehberinizdeki kişilerin fotoğraflarını ekleyebilir ve sizi aradıklarında ekranda kimini aradığını fotoğraflı olarak görebilirsiniz.

Uygulamayı kullanabilmek için Facebook hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonra eşleme işlemine başlayarak rehberinizdeki kişilerin hepsinin resimlerinin olmasını sağlayabilirsiniz. Rehberinizdeki kişilerin hepsinin resimlerinin olabilmeleri için bu kişilerin Facebook üzerinde arkadaşınız olmaları gerekmektedir.

Uygulama ile fotoğraf eşlemesi yaparken dikkat etmeniz gereken nokta rehberinizdeki kişi sayısına göre işlem süresinin uzun olacağıdır. Yani ne kadar çok arkadaşınız varsa işlem süresi de aynı oranda uzayacaktır.

Eğer sizde rehberinizdeki kişilerin büyük bir çoğunluğunun resimli görünmesini istiyorsanız UberSync Facebook Contact Sync uygulamasını ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.