UNKILLED APK

UNKILLED APK

kullanıcı
 • Lisans ÜCRETSİZ
 • TOPLAM İNDİRME 2,211
 • DOSYA BOYUTU 51 MB
 • EDİTÖR PUANI
 • Üretici Madfinger Games

UNKILLED APK, 30 milyondan fazla oyuncusu olan ödüllü FPS aksiyon zombi oyunu. Güzel hikaye, harika oynanış, kolay kontrollerle en iyi FPS oyunlarından.

UNKILLED APK, Android işletim sistemi taşıyan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir zombili nişancı oyunu olarak öne çıkıyor. Kısa sürede büyük başarı elde etmesi beklenen bu oyunda insanlığı tehdit eden zombilere karşı mücadele ediyoruz.

UNKILLED APK İndir

Android FPS oyununda tam tamına 300 bölüm bulunuyor ve bu bölümlerin her biri hikaye akışına uygun olacak şekilde tasarlanmış. Elbette zorluk seviyeleri de kademeli olarak artıyor. Oyunda çok sayıda düşman birimi bulunuyor.

Bu karakterlerin her biri kendilerine özgü saldırı ve savunma güçlerine sahipler. Neyse ki biz de boş değiliz ve cephane seçeneklerimiz bir hayli geniş. Kullanabileceğimiz silahlar arasında LSAT, SAIGA-12K, pompalı tüfekler, nişancı tüfekleri ve tabancalar var. Oyunda sadece zombileri avlamaya değil aynı zamanda mağdur vatandaşları da kurtarmaya çalışıyoruz.

Oyuna girdiğimiz anda karşımıza çıkan grafikler gerçekten konsolların kalitesini aratmıyor. Oyunda karşımıza çıkan tüm birimler, çevre birimleri, silahlar ve çatışma efektleri son derece gerçekçi bir şekilde ekrana yansıtılıyor. Buna paralel olarak oyundaki kontrol mekanizması da son derece iç güdüsel çalışıyor. Nişan alma ve ateş etme işlemleri dokunmatik ekranlara göre optimize edilmiş.

Son zamanlarda oynadığımız en iyi FPS oyunları arasında yer alan UNKILLED, bu türü sevenler tarafından mutlaka denenmesi gereken yapımlar arasında yer alıyor.

UNKILLED APK Oyun Özellikleri

 • Heyecan verici tek oyunculu savaş görevleri: Destansı hikaye ile 150’den fazla görevde hayatta kalmak için savaşın. Şerif, hilekar, mayın temizleyici, kasap ve daha nice zombiye dönüşen insanları ve boss’ları hedef alın.
 • Sorunsuz FPS nişancı aksiyonu: Dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından onaylanmış FPS kontrol sistemi ve gamepad desteği
 • Online PvP multiplayer: FPS online çok oyunculu nişancılı zombi oyununda dünyanın her yerinden oyuncularla kapışın. Çatışma operasyonlarında kendi zombi ordunuzu kurun ve diğer oyuncuların üslerine girin. Eşzamansız çok oyunculu
 • Tonla eşsiz silah: LSAT makineli tüfek, SAIGA-12K pompalı tüfek, M24 keskin nişancı tüfeği dahil 5 sınıfta 40’dan fazla silah
 • Benzersiz zombi oyunu: Karakterinizi ve silahlarınızı kişiselleştirmek için bir sürü görünüm. Kahramanınızı özelleştirilebilir beceriler ve donanımlarla hazırlayın.
 • Shooter oyununda çılgın grafikler: Mobil cihazların sınırlarını zorlayan Unkilled FPS Zombi Oyunları, tam bir görsel şölen yaşatıyor.