UNKILLED

UNKILLED

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,102
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Madfinger Games

UNKILLED, tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz mükemmel bir FPS oyunu.

UNKILLED, Android işletim sistemi taşıyan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir aksiyon oyunu olarak öne çıkıyor. Kısa sürede büyük başarı elde etmesi beklenen bu oyunda insanlığı tehdit eden zombilere karşı mücadele ediyoruz.

Oyunda tam tamına 300 bölüm bulunuyor ve bu bölümlerin her biri hikaye akışına uygun olacak şekilde tasarlanmış. Elbette zorluk seviyeleri de kademeli olarak artıyor. Oyunda çok sayıda düşman birimi bulunuyor.

Bu karakterlerin her biri kendilerine özgü saldırı ve savunma güçlerine sahipler. Neyse ki biz de boş değiliz ve cephane seçeneklerimiz bir hayli geniş. Kullanabileceğimiz silahlar arasında LSAT, SAIGA-12K, pompalı tüfekler, nişancı tüfekleri ve tabancalar var. Oyunda sadece zombileri avlamaya değil aynı zamanda mağdur vatandaşları da kurtarmaya çalışıyoruz.

Oyuna girdiğimiz anda karşımıza çıkan grafikler gerçekten konsolların kalitesini aratmıyor. Oyunda karşımıza çıkan tüm birimler, çevre birimleri, silahlar ve çatışma efektleri son derece gerçekçi bir şekilde ekrana yansıtılıyor. Buna paralel olarak oyundaki kontrol mekanizması da son derece iç güdüsel çalışıyor. Nişan alma ve ateş etme işlemleri dokunmatik ekranlara göre optimize edilmiş.

Son zamanlarda oynadığımız en iyi FPS oyunları arasında yer alan UNKILLED, bu türü sevenler tarafından mutlaka denenmesi gereken yapımlar arasında yer alıyor.